Watersportvereniging Hillegom beschikt over een openbare trailerhelling

terug naar overzicht

Donderdag, 9 maart 2023

Vanaf 1 april beschikt de Watersportvereniging Hillegom over een openbare trailerhelling. Deze trailerhelling bevind zich aan de Arnoudstraat in Hillegom aan de Ringvaart. Vanaf deze plek vaart u snel naar de Kagerplassen en Leiden, ook voor een mooi rondje trollen kunt u hier gebruik van maken. Het staat u vrij van deze trailerhelling gebruik te maken, maar wel voor eigen risico. De auto + trailer kan achtergelaten worden onder de Hillegommerbrug of gewoon in de parkeervakken.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies