Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Coronamaatregelen verlengt tot minstens 2 maart

terug naar overzicht

Woensdag, 3 februari 2021

Op dinsdag 2 februari heeft minister-president Rutte bekend gemaakt dat de maatregelen tot minstens 2 maart verlengd zijn. Het aantal besmettingen per dag neemt af en ook in het ziekenhuis wordt het langzaam iets minder druk. Maar nieuwe varianten van het coronavirus winnen snel terrein in Nederland. Dat is zorgelijk, want die varianten zijn besmettelijker en kunnen leiden tot een nieuwe golf van besmettingen. We moeten nieuwe besmettingen nu zo veel mogelijk tegengaan, zodat de ziekenhuizen ook de komende maanden ruimte houden voor coronapatiƫnten en de reguliere zorg. Daarom heeft het kabinet besloten om de huidige lockdown voort te zetten.